Наше підприємство виробляє й реалізує сітчасті контейнери для використаної ПЕТ тари. Каркас контейнера виготовлений зі сталевого куточка, стінки із сітки електрозварної. Об'єм контейнера для ПЕТ пляшок — 1 м3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Об`єм | 1000 л |
| Тип | Контейнер-сітка для сміття |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴


