Універсальний ветеринарний хірургічний стіл зі стільницею з неіржавкої сталі, товщина матеріалу 1,5 мм. По периметру стільниці розміщені фіксатори для зручної фіксації тварин будь-яких порід і розмірів. Станина виготовлена зі сталі та покрита порошковою фарбою.
Ціна залежить від комплектації.
Стіл може бути обладнаний гідравлічним підіймачем (привод ножний) або електричним підіймачем із пультом керування. Висота стола в нижньому положенні 45 см, у верхньому положенні 115 см, що дасть змогу не підіймати на стіл великих тварин і виконувати маніпуляції на комфортній висоті.
Стіл може бути обладнаний електропідігрівом стільниці з використанням нагрівального елемента потужністю 24 V, з регульованим реле (температура нагріво від 0 до 38 градусів цільія).
Додатково хірургічний стіл можна доукомплектувати: інфузійною стійкою, інструментальним столиком, кюветом для тампонів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Хірургічний стіл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1.43 м |
| Виробник | Армокреп |
| Ширина | 0.63 м |
| Вага | 90 т |
| Висота у верхньому положенні | 115 см |
| Висота в нижньому положенні | 45 см |
| Вантажність | 250 кг |
- Ціна: від 26 000 ₴


