Теплична плівка поліетиленова 80 мкм
Ціна від виробника. Доставка по всій Україні
Основні характеристики:
- Вага 20 кг
- Щільність 80 мкм
- Ширина рукава 1,5 м
- Площа полотна 300 м2
Оплата
- Готівковий розрахунок
- Безготівковий розрахунок
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 22.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість метрів в рулоні | 100 м |
| Матеріал покриття | Теплична плівка |
| Стан | Новий |
| Тип | Комплектуюче |
| Товщина плівки | 80 мкм |
| Ширина плівки в розвороті | 300 см |
| Ширина рукава | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴/рулон

