
Монолітний полікарбонат OSCAR ST-Solid "Стандарт" прозорий, бронза
від 687,47 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Монолітний полікарбонат OSCAR ST-Solid "Стандарт" прозорий, бронза являє собою суцільний лист із захисним двостороннім шаром від ультрафіолету. Світлопропускна здатність листа становить до 95%, він прозорий як скло. Панелі мають високу ступінь міцності в порівнянні з іншими пластиками, а так само звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості.
Завдяки оптичним і механічним властивостям полікарбонату, матеріал має різну сферу застосування. Монолітні панелі – це альтернативна заміна важкому і крихкому склу. Він підходить для застосувань тривалого впливу прямих сонячних променів і при цьому не втрачає своїх властивостей
Монолітний полікарбонат OSCAR ST-Solid "Стандарт" прозорий, бронза постачается в листах 2050 х 3050мм (6,25м2) и 2050 х 6100мм (12,5м2)
- Монолітний полікарбонат OSCAR ST-Solid "Cтандарт" прозорий 2мм ціна за м2 - 687,47 грн.
- Монолітний полікарбонат OSCAR ST-Solid "Cтандарт" прозорий 3мм ціна за м2 - 1036,23 грн.
- Монолітний полікарбонат OSCAR ST-Solid "Cтандарт" прозорий 4мм ціна за м2 - 1381,11 грн.
- Монолитный поликарбонат OSCAR ST-Solid "Cтандарт" бронза 2мм цена за м2 -722,03 грн.
- Монолитный поликарбонат OSCAR ST-Solid "Cтандарт" бронза 3мм цена за м2 - 1088,34 грн.
- Монолитный поликарбонат OSCAR ST-Solid "Cтандарт" бронза 4мм цена за м2 - 1450,18 грн.
.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Довжина | 3050 мм |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Колір | Прозорий |
| Світлопропускання | 95 % |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 2050 мм |
- Ціна: від 687,47 ₴/кв.м