
Профільований полікарбонат BORREX 70/14 (Сербия), бронза 0,8 мм
499 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Профільований монолітний полікарбонат BORREX 70/14 (Сербия), бронза 0,8 мм — це листовий матеріал з міцного полімеру, виготовлений методом екструзії, під час якого йому надається спеціальна форма. Зовні нагадує металевий профнастил із трапецієподібним профілем, проте суттєво перевершує його за експлуатаційними характеристиками.
Основні переваги цього полікарбонату:
- Легкість — невелика вага полегшує монтаж і транспортування;
- Висока ударостійкість — матеріал стійкий до механічних пошкоджень і вважається антивандальним;
- Міцність під навантаженням — не деформується навіть під дією снігових або вітрових навантажень;
- Гнучкість — попри монолітну структуру, полікарбонат досить пластичний і підходить для конструкцій складної форми;
- Чудова світлопроникність — пропускає від 80 до 92% природного світла залежно від кольору та товщини;
- Довговічність — термін служби матеріалу може сягати до 20 років.
Постачається у листах розміром:
1040 х 2000 мм (2,08 м²), ціна за лист 1038 грн
1040 х 3000 мм (3,12 м²), ціна за лист 1557 грн
1040 х 4000 мм (4,16 м²), ціна за лист 2076 грн
1040 х 6000 мм (6,24 м²). ціна за лист 3114 грн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borrex |
| Країна виробник | Сербія |
| Довжина | 2000 мм |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Колір | Бронзовий |
| Особливість кольору | Бронзовий |
| Тип полікарбонату | Профільований |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 1040 мм |
- Ціна: 499 ₴/кв.м