
Стільниковий полікарбонат OSCAR WHITE "Економ" бронза 8мм
345,69 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Стільниковий полікарбонат OSCAR WHITE "Економ" бронза 8 мм — легкий, зручний у роботі та надійний матеріал для найрізноманітніших конструкцій.
Цей тип полікарбонату має двошарову структуру з внутрішніми перегородками, які утворюють повітряні камери. Завдяки цьому листи мають високі тепло- та звукоізоляційні властивості при мінімальній вазі. Монтаж не потребує спеціальної техніки, а гнучкість і пластичність дозволяють реалізовувати навіть найскладніші архітектурні форми.
Постачається листами:
- 2100 х 6000мм (12,6м2) ціна 4355 грн/лист
- 2100 х 12000мм (25,2м2) ціна .8710 грн/лист
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Довжина | 6000 мм |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Колір | Бронзовий |
| Особливість кольору | Бронзовий |
| Світлопропускання | 92 % |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 2100 мм |
- Ціна: 345,69 ₴/кв.м
