ФІЛЬТР-УЛОВЛЮВАЧ ДЛЯ МІСЬКОЇ ЗЛИВОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ
Використовується для очищення зливових стічних вод, а саме як фільтр для зливостічної системи призначений для очищення зливових і стічних вод від забруднень, точніше –для фільтрації атмосферных осадков (зливових стічних вод) від механічних предметів (листя, паперу та іншого сміття).
При розробці фільтра-уловлювача для міської зливостічної системи ми ставили перед собою задачу спростити та здешевшити процес обслуговування та очисткі всієї зливостічної системи міста.
Стінки корзини і днище виконани зі сталі і мають технологічні отвори для витоку води, Фільтр-уловлювач встановлюється в обечайку зливостоку і накривається чавунною решіткою. Фільтр кріпиться на обечайці зливостічної решітки у вертикальному положенні, причому корзина виконана таким чином що утримується на обечайці решітки за допомогою полиці по периметру корзиниі.
Під час дощу або коли підмітають двірники в лівневку потрапляє сміття (листя, пакети, тара, папір і т.д.). Під час дощу це сміття залишається в фільтрі, а вода через технологічні отвори йде в зливосток не забиваючи сміттям систему. Коли фільтр-уловлювач наповнюється сміттям, його легко виймають з обечайки співробітники комунальних служб, видаляють сміття і ставлять фільтр на місце для подальшої експлуатації.
Права на ФІЛЬТР-УЛАВЛЮВАЧ, його виробництво та продаж захищені патентом.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Вода |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип фільтра грубої очистки | Сітчастий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 795 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Число ступенів очищення | 1 |
- Ціна: 5 300 ₴







