Сокира-колун 2 кг (фібергласова ручка)
інструмент для колення дров у домашньому господарстві. Завдяки масі 2 кг та спеціальній формі леза забезпечує глибокий і точний розкол деревини з мінімальними зусиллями. Фібергласова ручка стійка до вологи, ударів і перепадів температур, має протиковзке покриття.
Характеристики:
Матеріал: Інструментальна сталь
Призначення: для рубання та розколювання деревини
Вага: 2 кг
Довжина з руків'ям: 84 см
Довжина : 17 см
Товшина: 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Довжина держака | 840 мм |
| Довжина леза | 170 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал ручки | Фиберглассовая |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Колун |
| Ширина леза | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴




