Монолітний полікарбонат OSCAR ST-Solid "Стандарт" бронза 4мм являє собою суцільний лист із захисним двостороннім шаром від ультрафіолету. Світлопропускна здатність листа становить 92%, він прозорий як скло. Панелі мають високу ступінь міцності в порівнянні з іншими пластиками, а так само звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості.
Завдяки оптичним і механічним властивостям полікарбонату, матеріал має різну сферу застосування. Монолітні панелі – це альтернативна заміна важкому і крихкому склу. Він підходить для застосувань тривалого впливу прямих сонячних променів і при цьому не втрачає своїх властивостей
Монолітний полікарбонат OSCAR ST-Solid "Стандарт" бронза постачается в листах 2050 х 3050мм (6,25м2) и 2050 х 6100мм (12,5м2).
- Монолітный полікарбонат OSCAR ST-Solid "Cтандарт" бронза 4мм, лист 2050 х 3050мм (6,25м2) ціна - 9067,25 грн/лист.
- Монолітный полікарбонат OSCAR ST-Solid "Cтандарт"бронза 4мм, лист 2050 х 6100мм (12,5м2) ціна за м2 - 18134,50 грн/лист.
.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Довжина | 3050 мм |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Колір | Бронзовий |
| Світлопропускання | 95 % |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 2050 мм |
- Ціна: від 1 450,18 ₴/кв.м
